5000 Greft Saç Ekimi Fiyatı

5000 Greft Saç Ekimi Fiyatı

Saç ekimi için hastalar 5000 greft saç ekimi fiyatı hakkında çeşitli araştırmalarla karşılaşılıyor ve greft sayılarına göre çeşitli fiyatlandırmalar yapılmaktadır. Bu işlemler genellikle kişilerden alınan donör ile vitamin karışımı hazırlanarak saç derisine işlem uygulanmaya başlanmaktadır. Sağlıklı bir saç yapısı hedefleyen bireyler için ideal tedavi yöntemlerinden biridir. 5000 greft ile saçı daha dolgun göstermek mümkündür. Öncelikli olarak saçın hızlı çıkmasını ve uzamasını amaçlayan bireyler genel olarak 5000 greft saç ekim işlemleri yaptırmaktadırlar.

Dolgun Saç Görünümü Sağlayan Saç Ekimi

Saçların çok daha hacimli ve dolgun bir görünüm kazanmasını isteyen çoğu birey saç ekim işlemlerine yönelmektedir. Saç ekim işlemleri tamamen kişiye yönelik devam etmektedir. Kişilerden alınan donör ile saç derisine vitamin aktarım işlemleri yapılmaktadır. Bu şekilde cansız olan saç kökleri canlanması amaçlanmaktadır. Bu şekilde canlanan saç kökleri harekete geçerek yeni saç kökleri oluşturmaya başlar. Saçların dolgun ve hacimli gözükmesini isteyen kişiler için tavsiye edilen en kaliteli işlemlerden biridir. Hasta işlemler sonrasında günlük yaşantısına kaldığı yerden devam edebilmektedir.

5000 Greft Saç Ekim İşlemlerini Kimler Yaptırabilir?

Saç ekim operasyonlarından biri olan 5000 greft saç ekimi en çok tercih edilen uygulamalardan biridir. Saçın tüm yüzeyine uygulanan bu greftlerle birlikte kısa sürede yeni saçlar belirmeye başlamaktadır. Bu işlemler seyrek saçlı kişiler, kellik problemi yaşayanlar bireyler ve bölgesel açıklık sorunları yaşayanlara tavsiye edilir. 3000 ila 4000 greft arasında saç ekim işlemi yapılamayacak hastalar için uygun bir işlem değildir. Daha çok yoğun açıklık problemi yaşayan kişilere önerilen tedavi yöntemlerinden biridir.

5000 Greft Saç Ekim İşlemi Nasıl Uygulanır?

5000 Greft Saç Ekimi Fiyatı

5000 greft saç ekim operasyonları kişilerin saç ve saç derisine yapılacak analiz ve inceleme sonunda tedavi aşamaları belirlenerek yapılmaktadır.Analiz sonucunda saçın yoğunluğuna göre bir tedavi belirlenir. Saç ekim operasyonu başlamadan kişiden donör alınır. Sonrasında saç yüzeyi tıraşlanarak pürüzsüz hale getirilir. Lokal anestezi kişinin herhangi bir ağrı ya da hassasiyet hissetmemesi amaçlanır. Uzmanlar punch aleti ile alınan donörleri saç derisine uygun açılarla işlemeye başlar. Mikro delikler halinde yapılan bu işlemler ile saçlar doğal bir görünüm alacak şekilde çıkmaya başlar.

5000 Greft Kaç Seansta Uygulanır?

5000 greft saç ekim operasyonlarının seans sayıları kişiye yapılacak işlemlere bağlı olarak belirlenmektedir.Birkaç seansta yapılacak bir işlem isteyen kişilerde tek seansta da yapılabilmektedir. 5000 greft operasyonları tek seans içinde saç derisine uygulanan işlemlerden biri olarak geçmektedir. Bu sebeple isteyen kişilere sadece tek seans tedavi yapılmaktadır. Fakat genel olarak tevsiye edilen bir uygulama değildir. belli sıklıklarla yapılması saçın daha düzgün ve dolgun çıkmasına yardımcı olur. Üstelik tek seans oldukça uzun süren bir işlemdir.

5000 Greft Saç Ekim Fiyatı Nedir?

Saç ekim operasyonları arasında olan 5000 greft saç ekimi fiyatları hastanın saç yapısına ve istenilen yoğunluğa göre değişiklikler göstermektedir.Uzman ekiplerce yapışacak analizler ve seans sayısına göre değişiklikler göstermektedir. Saçın düzgün ve hacimli bir görünüm kazanması için kişiler başlangıçta saç ekim işlemi için uzmanlar kişilerin saç yapısı incelenmektedir.

Saç tedavisi fiyatları için saç yapınızı inceleyerek kullanılacak tekniklerin uzmanlarımız tarafından gerekli tetkikler sonrasında belirlenmesi ve tarafınıza daha sağlıklı bilgi verilebilmesi için online veya telefonla randevu alabilirsiniz.